5 канал

Білі російські вантажівки знову вторглися в Україну

Кордон перетнув 49-й так званий "гумконвой", перший у цьому році

Цього разу відрядили близько 100 автомобілів. Росіяни традиційно запевняють, що везуть винятково гуманітарну допомогу, зокрема, харчі та навчальну літературу.

Однак щоразу після їхньої так званої допомоги кількість обстрілів терористами позицій вітчизняних захисників різко збільшується. І щоразу білі колони їдуть через неконтрольовані Україною пункти пропуску, щоб не показати, що ж насправді в них ховають.

"Так званий "гумконвой" мав кілька особливостей: по-перше, це те, що вантаж, який переміщувався, не відповідав зазначеному у попередній ноті РФ. А саме, не були зазначені, один автомобіль із книгами невідомого змісту, не були зазначені промислові електростанції, генератори - це два автомобілі. Ще однією особливістю є те, що усі вантажівки були завантажені навіть не на половину, а фактично на третину. Рибні консерви, які ми спостерігали, були прострочені", - повідомив речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

Формувати колони вантажу почали ще на початку тижня. І от кілька годин тому вантажівки перетнули межу і як завжди, проїхали через непідконтрольні Києву пропускні пункти. 

Як відомо, у Ногінську, звідки виїхали вантажівки "гумконвою", розташована філія ВАТ "НВО "Прибор" - завод з виробництва боєприпасів, а також 502-й завод з ремонту військово-технічного майна - одне з провідних підприємств міноборони РФ з ремонту зенітно-ракетних систем.

Як повідомляв 5.ua, російський "гумконвой" привіз мешканцям окупованих районів Донбасу прострочені ліки. Такий "подарунок" надійшов у розпал епідемії грипу та ГРЗ.

Попередній матеріал
У Києві організували вечір пам'яті Героїв, які захищали Дебальцеве
Наступний матеріал
Парламентарі розпочнуть пленарний день з розгляду "безвізового" пакету у другому читанні
Теги:
Loading...

49-й так званий "гумконвой" відправляє Росія на окупований Донбас

Російський "гумконвой" привіз мешканцям окупованих районів Донбасу прострочені ліки

Черговий російський "гумконвой" перетнув український кордон

Український кордон перетнули понад 100 вантажівок "путінського гумконвою"