фото "Азов" / Facebook

Бійці 7-го батальйону ДУК вступають до полку "Азов" – МВС

  На даний момент йдеться про 40 добровольців, які вирішили перейти на легальне становище у складі Нацгвардії.

  До складу полку "Азов" увійдуть бійці з 7-го окремого батальйону ДУК "Правий сектор". Про це сьогодні, 13 липня, повідомив їх командир з позивним "Рем" Руслан Качмала, передає прес-служба МВС України.

  Разом з комбатом до лав Національної гвардії України переходять 40 бійців батальйону (зараз вони написали офіційні заяви), а ще п'ятеро воїнів залишаються в "Правому секторі". За словами командира частини, рішення про необхідність перейти до Нацгвардії було прийнято давно, а зараз запускається процес легального оформлення бійців.

  Серед іншого, Руслан Качмала повідомив: "Мотив простий: скільки часу воюємо, а "Правий сектор" став більш корумпованим і вийшов за рамки закону. Тому ми вирішили всім колишнім підрозділом з "Правого сектора" виходити. Я давно вийшов з "Правого сектора", але не оголошував про це. Зараз будемо входити до складу офіційних структур. Знаходимося на тих же позиціях, де й були".

  Таку інформацію підтвердив і російський доброволець ДУК ПС Ілля Богданов. На своїй сторінці у Facebook він написав: "На прохання "Рема" повідомляю: "У зв'язку з тим що ДУК ПС залишив свої позиції на війні, бійці колишнього 7-го батальйону, а зараз підрозділу "Рема" не тільки тримають свої позиції, але і відкликані з ротації, щоб посилити сектор. Нагадую, що підрозділ Рема вийшов з ДУК і не бере участі в хаосі по дестабілізації ситуації всередині України, а легалізується і виконує бойове завдання на фронті".

  У самому ДУК ПС підтвердили відхід частини бійців 7-го батальйону, переформованого у запасну частину, але назвали це самоочищенням: "Ми не засуджуємо нікого з тих, хто вирішив вийти з лав 7 ЗБАТ ДУК ПС. Кожен сам обирає свій шлях і несе за нього відповідальність: хтось шукає розкриті двері та великі брами, хтось проривається з боєм маленькою лісовою стежиною. Це не погано і не добре. Це життя. Це фаза самоочищення - нормальний незворотній процес живого організму, запорука розвитку".

  Попередній матеріал
  У Туреччині затримали 45 іноземців, яких підозрюють у намірі долучитися до "Ісламської держави"
  Наступний матеріал
  Через події в Мукачевому рейтинг "Опозиційного блоку" буде рости - політтехнолог
  Теги:
  Loading...