5 канал

Безсмертний: Тиша на Донбасі - це тактична гра РФ, яка змінюється лише в акцентах

Перемир'я на Сході України - це спроба Кремля виторгувати у світових політичних гравців паузу, аби знайти варіанти послаблення санкцій проти Росії.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі Роман Безсмертний. Відповідаючи на запитання, чому Кремль погодився на відносне перемир'я на Сході України, він сказав про таке:

"З моєї точки зору, це тактична гра. І ця тактична гра - це спроба виторгувати у ключових глобальних світових гравців паузу і спробувати знайти якісь варіанти, які привели б до зменшення впливу санкцій, тому що економіка Росії всихає, і всихає з дуже високою швидкістю. Очевидно, що це несе в собі найбільшу загрозу тому, що ми називаємо "Російська Федерація", тому, що ми називаємо "режим Путіна".

За словами Безсмертного, конфлікт на Донбасі ще не закінчився. "Я би просив у цьому випадку не думати, що це завершення цього конфлікту. Це лише тактична гра, і ця тактична гра змінюється лише в акцентах", - зауважив він.

Повну версію розмови з Романом Безсмертним дивіться в рубриці Інтерв'ю.

Нагадаємо, як заявляв в ефірі "5 каналу" російський активіст Костянтин Єршов, поки при владі в Росії Путін, він не залишить в спокої Україну.

Попередній матеріал
Обережно, поліомієліт: в Україні почалася додаткова імунізація дітей
Наступний матеріал
У Сирії зняли на відео момент російського авіаудару по цивільному госпіталю
Теги:
Loading...