5 канал

Безсмертний: РФ продовжує постачати зброю на територію України

Зброя з боку Російської Федерації продовжує постачатися на територію України, а також відбувається заміна особового складу російсько-терористичних військ.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі Роман Безсмертний.

"З моєї точки зору, за інформацією, якою володію я, все, що відбулося, лише підтверджує те, що на території, яка сьогодні називається окремі райони Донецької і Луганської областей, втрачається контроль над окремими групами, і оця так звана "блукаюча" зброя, якою Росія засіяла цю територію, вона починає "розмовляти", - зазначив він.

За його словами, зброя з боку Російської Федерації продовжує постачатися на територію України.

"Парадоксально, що в Мінську йде процес обговорення, прийняття рішення про відведення-виведення, але якщо подивитися нічні розвідувальні зведення, то зброя продовжує поступати на територію України, і не тільки в гуманітарних конвоях. Це по-перше. По-друге, продовжується заміна людського контингенту", - наголосив Безсмертний.

Нагадаємо, за словами речника штабу Антитерористичної операції в Луганській області Руслана Ткачука, попри атаку терористів, бійці готуються до другого етапу відведення озброєння.

Попередній матеріал
Ліонеля Мессі можуть посадити на два роки
Наступний матеріал
Туреччина попередила Путіна, що може обійтися без російського газу
Теги:
Loading...