5.ua

Безсмертний: Попри домовленості у Парижі, терористи не допускають місію ОБСЄ дослідити ділянку українського кордону, яку контролюють

Терористи не допускають моніторингову місію дослідити ситуацію на українському кордоні, який контролюється ними, і це попри домовленості в Парижі.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі Роман Безсмертний.

За його словами, врегулювати це питання має спеціально створена підгрупа. Однак її учасники не можуть дійти згоди. Кремль гальмує процес та перетворює його на гру слів.

"Уже декілька разів на зустрічах Тристоронньої контактної групи це питання ставилося. Російська сторона це питання заперечувала. І коментує це тим, що нехай "безпекова" розглядає це питання, або зарано ще його розглядати, питання не актуальне, бо не розв'язані ще інші питання. І починається, от пам'ятаєте, як ото у Райкіна була "колеса, насоси", і в результаті, поговорили, заговорили і рішення не прийняли", - зазначив Безсмертний.

Крім того, він зазначив, що перемир'я на Сході України - це спроба Кремля виторгувати у світових політичних гравців паузу, аби знайти варіанти послаблення санкцій проти Росії.

Повну версію розмови з Романом Безсмертним дивіться в рубриці Інтерв'ю.

Попередній матеріал
"Шахтар" програв шведському "Мальме"
Наступний матеріал
ОПЕК не узгодила з експортерами скорочення видобутку сировини, ціна нафти падає
Теги:
Loading...