5.ua

Безсмертний: Політичне врегулювання на Донбасі неможливе без відновлення діяльності українських партій і ЗМІ

Політичне врегулювання конфлікту на Сході України неможливе без відновлення діяльності на окупованій території загальноукраїнських політичних партій і засобів масової інформації.

Про це представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі Роман Безсмертний заявив у четвер, 29 жовтня, в ефірі "5 каналу".

"Політичне врегулювання не можливе без відновлення дії політичних партій загальноукраїнських на цій території. Бо якщо вони не відновлять там свою діяльність, то це щось інше. Це не процес відновлення України, і не реінтеграція", - зазначив він.

Також, на думку Безсмертного, другим важливим чинником виконання Мінських угод є допуск до роботи на окуповані території українських журналістів: "Відновлення діяльності засобів масової інформації загальноукраїнських на цій території, якщо цього відновлення немає, значить це не Україна". 

Нагадаємо, нещодавно Президент України Петро Порошенко у своєму зверненні до українського народу заявив: "Без виборів на окупованих територіях політичне врегулювання зайде в глухий кут".

Попередній матеріал
Кіпр ратифікував Угоду про асоціацію України з ЄС
Наступний матеріал
Турчинов про останні дії Кремля: Путін в усьому копіює Гітлера
Теги:
Loading...