nv.ua

Безпілотник ОБСЄ зафіксував скупчення важкої бронетехніки на окупованій території Донбасу і зник

  Спостережна моніторингова місія ОБСЄ заявила про втрату безпілотника на території Донеччини, яку контролюють бойовики "ДНР".

  Про це повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на оприлюднений звіт на сайті місії ОБСЄ.

  "31 серпня о 10.13, коли [безпілотник] летів на південь від підконтрольного "ДНР" Сонцева (59 кілометрів від Маріуполя), всі контакти з ним раптово були втрачені. Контакту з безпілотником не було до 13.45, коли він мав заправлятися. Зважаючи на це, згідно з процедурою, безпілотник був визнаний втраченим", – зазначається у звіті СММ ОБСЄ за 31 серпня, який опублікували сьогодні.

  Окрім того, спостерігачі ОБСЄ повідомляють, що коли вони прямували на місце, де востаннє фіксували цей безпілотник, їх зупинили двоє представників угруповання "ДНР" і не дозволити туди потрапити. Проте спостерігачі побачили обгорілі уламки на місці можливої аварії безпілотника. У звіті представники місії наголошують, що перед зникненням безпілотник зафіксував скупчення важкої техніки на території, підконтрольній угрупованню "ДНР", неподалік лінії зіткнення.

  Нагадаємо, 26 серпня 2015 року в Мінську відбулося засідання учасників Тристоронньої контактної групи. На порядку денному було виконання всіх складових Мінського угоди. Зазначимо, що Україна звинувачує проросійських бойовиків у порушенні Мінських угод, наводячи факти застосування ними зброї калібром понад 100 мм.

  Попередній матеріал
  Геннадій Зубко: Проти децентралізації – Росія, "ДНР", "ЛНР" і декілька політиків
  Наступний матеріал
  Жителі Нової Зеландії на референдумі обиратимуть новий прапор
  Теги:
  Loading...