YouTube / Дніпро-1 Аеророзвідка

Авіарозвідка полку "Дніпро-1" виявила в Луганську 191 одиницю бойової техніки (відео)

  За даними бійців, Луганськ сьогодні – найбільше місце дислокації путінськіх терористів.

  Така інформація і відеозйомка з’явилась на каналі полку у відеохостингу YouTube. У коментарі до відео сказано: "Луганськ сьогодні – це найбільше місце дислокації пропутінських терористів. Лише за один розвідувальний виліт бійці полку "Дніпро-1" знайшли чотири велетенських бази сепаратистів. І це лише те що вдалося побачити с повітря!" "Але ми неодмінно виб’ємо цю наволоч з нашої землі!" – запевнили добровольці.

  У повідомленні зазначено: "Можна відверто говорити про чергові сліди присутності російської техніки та найманців, в тому числі на окупованій території Луганщини". Зокрема, у Слов'яносербському районі Луганщини, на території лише однієї захопленої російськими терористами бази виявлено 24 танки, 12 БМД, 14 БТР та 11 "Уралів". На території іншої захопленої військової частини у самому Луганську – 14 танків та 7 "Уралів". У різних районах міста виявлено значну кількість вантажівок, бронетранспортерів та танків.

  Усього бійці нарахували:

  Бронетранспортери МТ-ЛБ – 6 одиниць

  Бойові машини десанту – 12 одиниць

  Бронетранспортери – 14 одиниць

  Вантажівки "Урал" – 47 одиниць

  Вантажівки КамАЗ – 49 одиниць

  Танки – 63 одиниці

  Це далеко не вся бойова техніка, розташована в окупованому Луганську, а тільки та, яку виявили з повітря за один політ, – зазначили розвідники.

  Попередній матеріал
  Три українки змагатимуться сьогодні у фіналах із боротьби Європейських ігор
  Наступний матеріал
  Екс-президента Єгипту Мурсі засудили до довічного ув’язнення
  Теги:
  Loading...