торнадо 5.ua

Аваков: Ситуація із ротою "Торнадо" врегульована

  Ситуація із ротою "Торнадо" врегульована, заявив голова МВС Арсен Аваков.

  Сьогодні до бійців приїхала група переговорників. Заступники міністра вільно пройшли на територію бази "Торнадо", власне як і знімальна група "5 каналу". Заступник командира розформованого Торнадо Микола Цукур заявив, що інформація про замінування бази не відповідає дійсності, немає і ніякої кругової оборони.

  Зі слів Цукура, автомобіль, де, за повідомленням Віктора Шокіна була закладена вибухівка, перевірили. Небезпечного пристрою там не виявили. Бійці розформованого підрозділу показали "5 каналу" підвал. На доказ того, що  там немає катівні для заручників, продемонстрували продовольчий склад. Заступник командира роти сказав, що провини своєї бійці не визнають, але готові виконати розпорядження міністра. Роззброюватися, кажуть, будуть, як це передбачає закон.

  "У нас просто одне прохання - нам потрібна зустріч з комбатом, тому що він створив цей батальйон, і він має прийняти якесь рішення. Зрозуміло, що надійшов указ про розвормування. Ми як законослухняні громадяни будемо виконувати все, що передбачено законом, але в нас ще є 2 місяці, щоб скласти зброю. Тому ми знаходимося на території бази, ми нікого не провокуємо", - заявив заступник командира "Торнадо".

  Прохання "торнадівців! про забезпечення зустрічі з командиром наразі не вирішили. Кажуть, що це компетенція слідчих. Проте про силове роззброєння розформованого підрозділу поки не йдеться.

  Попередній матеріал
  Палій: "Слова Путіна на форумі – це словоблуддя для міжнародної спільноти"
  Наступний матеріал
  ООН запускає кампанію з толерантності до українських переселенців
  Теги:
  Loading...