mil.gov.ua

68 священиків відправляться в зону АТО

У Києві триває триденне навчання священнослужителів, які незабаром відправляться в зону АТО.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Теоретичні заняття відбуваються у Михайлівському Золотоверхому монастирі, а практичні - на Трухановому острові столиці.

Священикам викладають предмети, які стосуються специфіки перебування в зоні бойових дій. Зокрема, правила поведінки з місцевим населенням, роль духовенства в цивільно-військових відносинах у зоні бойових дій, основи психологічної і психіатричної допомоги в польових умовах. Окрім цього, вони вивчатимуть способи формування у бійців навичок саморегуляції і самовідновлення, надання первинної психологічної допомоги після бою, соціальний захист учасників війни і бойових дій.

За правилами, встановленими Священним синодом, священики мають перебувати місяць у зоні АТО, а три місяці в тих місцях, де постійно проводять службу.

"Чимало священиків залишаються на декілька місяців в гарячих регіонах, оскільки розуміють, що вони дуже потрібні", - розповідає голова Управління військового духовенства митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан.

Нагадаємо, священики зібрали 1 млн грн для української армії. Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет під час освячення обмундирування заявив, що церква допомагатиме армії до самої перемоги. Зазначимо, що священики передають бійцям різну гуманітарну допомогу щотижня.

mil.gov.ua

mil.gov.ua

Попередній матеріал
Пентагон: Вашингтон зацікавлений у тому, щоб російські війська в Сирії не завадили операціям США
Наступний матеріал
Іспанія запропонувала ООН створити міжнародний антитерористичний суд
Теги:
Loading...