YouTube / 5 канал

35-й російський "гумконвой" вдерся на територію України

  Черговий 35-й так званий "гумконвой" перетнув українсько-російський кордон.

  Про це на брифінгу повідомив помічник голови - прес-секретар Державної прикордонної служби Олег Слободян. "Сьогодні вранці російська сторона в односторонньому порядку здійснила оформлення 35-го так званого "гуманітарного конвою". У період з 6:55 до 7:45 через російські пункти пропуску "Донецьк" та "Матвєєв Курган" в Україну прослідувало дві колони вантажівок у складі 102 автомобілів", - сказав він.

  За словами речника, оскільки РФ вже вкотре грубо порушила міжнародне та вітчизняне законодавство, яке регламентує порядок направлення гуманітарних вантажів, і Міжнародний комітет Червоного хреста участі в оформленні також не брав, українська міжвідомча група здійснювала лише візуальне спостереження без виконання контрольних функцій. Те, що вдалося побачити, це: продукти харчування – 83 автомобілі, медикаменти та медобладнання - 1 автомобіль і 2 автомобілі з товарами народного споживання.

  "У свою чергу, Держприкордонслужба і Міністерство закордонних справ рекомендувало російській стороні направляти дані "гумконвої" на території, які є підконтрольними нам, і де офіційно діють пункти пропуску на українсько-російському кордоні", - додав Слободян.

  Нагадаємо, попередній 34-й так званий "гумконвой" перетнув український кордон 30 липня.

  Попередній матеріал
  Японський прем'єр вибачився за дії його країни під час Другої світової війни
  Наступний матеріал
  У США вогнемети почали продавати населенню
  Теги:
  Loading...