ветерани АТО Нацполіція 5.ua

30 ветеранів АТО працевлаштують у Нацполіції України

  30 ветеранів АТО працевлаштують у Департаменті протидії наркозлочинності Національної поліції України.

  Про це повідомив екрівник Департаменту протидії наркозлочинності Ілля Кива.

  Він уже відрекомендував журналістам двох майбутніх співробітників. Обидва були тяжко травмовані. Головна умова для тих, хто хоче працювати в департаменті - вища освіта. Хто ще не має її, зможе вчитися і паралельно працювати. За потреби обіцяють забезпечити гуртожитком. Середня зарплатня - близько шести тис. грн - зросте після завершення атестації в МВС. Ще 20 посад ветеранам АТО обіцяють запропонувати в головному управлінні поліції в Києві. На сьогодні в Україні - понад півтисячі бійців АТО, які частково втратили працездатність.

  Кива повідомив: "У нас 30 розатестованих посад. 30 хлопців, які пройшли горнило війни, отримали поранення, прийдуть в наш депатамента. І я впевнений - вони будуть стрижнем цієї струтури".

  Олександр Зозуляк, ветеран АТО, зауважив: "Таких, як я зараз дуже багато  і дуже важко влаштуватися на роботу. Втрачена частково працездатність і мало хто береться влаштовувати на роботу".

  Як повідомляв 5.ua, 13 січня 2016 року Президент написав Яценюку листа із закликом негайно розглянути питання підвищення зарплати військовим АТО. 

  Попередній матеріал
  Японія, США та Південна Корея домовилися про додаткові санкції проти КНДР
  Наступний матеріал
  Євросоюз продаватиме свої фрукти до США замість Росії
  Теги:
  Loading...