5.ua

Бойовики хочуть демілітаризації Широкиного, оскільки не можуть прорвати оборону українських військ – Селезньов

Начальник прес-служби Генштабу ЗСУ переконаний, що терористи вдаються до хитрощів, щоб спонукати українські війська відійти від лінії розмежування.

Про це начальник прес-служби Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов заявив сьогодні, 7 липня, в ефірі "5 каналу".

"Тут є певна хитрість з боку бойовиків (стосовно демілітаризації Широкиного - Ред.). Справа в тому, що сили Антитерористичної операції перебувають на західних рубіжах, поблизу цього населеного пункту. Ми перебуваємо на панівних висотах, бойовики час від часу намагалися штурмувати наші позиції. Але в них це не вдається, тому що панівні висоти та добре організована оборона цієї ділянки лінії розмежування сторін не дозволяє бойовикам прорвати нашу оборону. Тож вони вдаються до такого роду хитрощів, відвели свої сили для того, щоби таким чином спонукати нас до здійснення таких самих дій", - зазначив він.

Представник Генштабу підкреслив, що рішення про демілітаризацію цього населеного пунтку має обговорюватися окремо – у рамках міжнародних домовленостей.

"Ми чітко пам'ятаємо, що не так давно бойовики саме з позиції поблизу Широкиного вели вогонь по населеному пункту Маріуполь, унаслідок якого місто зазнало численних як людських втрат, так і руйнувань серед тієї інфраструктури, яка є в цьому місті", - додав Селезньов. 

Попередній матеріал
Порошенко: Альтернативи транзиту російського газу через територію України не існує
Наступний матеріал
Яценюк доручив шукати нових імпортерів вугілля: "Якщо сподіватися на росіян, будемо дровами топити"
Теги:
Loading...