real-vin.com

Юрист розповів, як формувався склад групи "беркутівців", що вели розстріли на Майдані

Спецпідрозділ, який розстрілював людей на Майдані, формувався з 24 людей.

"На сьогоднішній день зі спецроти Беркуту було затримано четверо людей. Один, Дмитро Садовник, втік, але ще одного, заступника командира, Олега Янішевського, було затримано. З усієї роти, де було більше 100 людей, було зібрано 24 особи, за принципом вірності Садовнику, єдиним підрозділом не були вони", - твердить юрист.

За словами адвоката, весною минулого року МВС випустило з поля зору момент, коли можна було затримати вбивць активістів.

"Всі вони після Майдану ще були  в Україні. Їх імена стали відомі в кінці березня, в квітні їх викликали на допити, трьох осіб було затримано, але під надзвичайним тиском інших співробітників "Беркуту" їх відпустили. А потім вони майже всі втекли", - каже Дикань.

Нагадаємо, 5.ua повідомляв, що обвинувальний акт 15 липня проти двох екс-беркутівців, яких підозрюють у вбивстві 39 людей, зачитували три години. Крім цього, суд отримав на розгляд 22 позови від постраждалих. Вони вимагають компенсації морального збитку на суму від 20 тисяч до 2 мільйонів гривень. Екс-беркутівців Сергія Зінченка й Павла Аброськіна звинувачують у виконанні злочинного наказу, який призвів до вбивства 39 євромайданівців під час Революції гідності торік у лютому. Генеральна прокуратура вимагає найвищу міру покарання - довічне ув'язнення. Самі ж обвинувачені своєї провини не визнають. Адвокат Аброськіна Олександр Горошинський вибудовує лінію захисту на вимозі роз'яснити конструкцію обвинувачувального акту.

Попередній матеріал
Хроніка АТО за добу: бойовики активізувалися на усіх напрямках
Наступний матеріал
Учасники АТО будуть нагороджені спеціальним нагрудним знаком від Генштабу
Теги:
Loading...