верховна рада 5.ua

ВР проголосувала за призначення пенсій родичам загиблих на Майдані

  За відповідний закон №2162-а про внесення змін до статті 36 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" віддали голоси 256 народних обранців.

  Непрацездатні члени сімей, які втратили годувальника під час участі в масових акціях соціального протесту в Україні з 21 листопада 2013-го по 21 лютого 2014 року, можуть отримувати пенсії у зв'язку з втратою годувальника незалежно від тривалості наявного у них страхового стажу. Про це пише "Інтерфакс-Україна".

  За відповідний закон №2162-а про внесення змін до статті 36 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" проголосували 256 народних депутатів.

  Закон пропонує ввести призначення пенсій непрацездатним членам сімей у зв'язку із втратою годувальника, який помер (загинув) внаслідок поранення, каліцтв, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, отриманих під час участі в масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року до 21 лютого 2014 року, незалежно від наявного у них страхового стажу.

  Попередній матеріал
  На сьогодні Меджліс контролює державні структури, які відповідають за державну політику щодо Криму - Лієв
  Наступний матеріал
  Ремонтники розпочали заміну зруйнованої опори на одній із ЛЕП
  Теги:
  Loading...