5.ua

Вовк: Ефективність розслідування трагічних подій під час Революції Гідності замала

Ефективність розслідування трагічних подій на Євромайдані замала, і це очевидно.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" сказав колишній керівник головного слідчого управління СБУ (2014-2015) Василь Вовк.

"Однозначно для всіх очевидно, що ефективність розслідування замала, і тому, я думаю, справедливо піддаються критиці усі правоохоронні органи, правоохоронна система", - сказав він.

Вовк назвав дві категорії причин, через які затягується розслідування кримінальних проваджень щодо трагічних подій на Майдані, зокрема і розгону, побиття студентів і знущання над людьми.

"По-перше, окрім фото- і відеоматеріалів, при чому аматорських, інших доказів не залишилося: вони або зникли за давністю часу, або були знищені під час підготовки до втечі з України високопосадовців Януковича. Суб'єктивна причина, я її теж назву, правоохоронна система сьогодні знаходиться в такому стані, коли без підтримки влади, і не в першу чергу матеріально-технічної, а й ідеологічної, ефективно завершити розслідування цих злочинів практично неможливо", - зауважив екс-керівник головного слідчого управління СБУ.

"Чому ми не завжди бачимо таку підтримку? Тому що інтереси тих, хто готував і здійснював насильницькі дії на Майдані проти Революції Гідності на сьогодні тісно переплелися з інтересами тих, хто завдяки цій революції опинився при владі", - додав Вовк.

Нагадаємо, у Києві провели "Ніч пам'яті" розгону студентського Майдану.

Попередній матеріал
У Києві показали інтерактивну мапу порушень прав людини в Криму
Наступний матеріал
У Полтаві триває 13 судове засідання у справі Кернеса: потерпілі дають свідчення
Теги:
Loading...