uduba.com

Волонтери визначили місця загибелі 45 Героїв Небесної Сотні (відео)

  Активісти "Євромайдан SOS" опублікували відео, на якому зафіксовані моменти загибелі 45 із 47 Героїв Небесної Сотні 20 лютого 2014 року.

  Координатор громадської ініціативи "Євромайдан SOS" Олександра Матвійчук опублікувала відео, на якому зафіксовані моменти убивства 45-ти Героїв Небесної Сотні. Оприлюднений кліп змонтований із фото- та відеокадрів, знятих різними людьми протягом цього трагічного дня. Обставини загибелі ще двох Героїв у цей день наразі невстановлені.

  Олександра Матвійчук прокоментувала оприлюднене відео так: "Кропітка робота з перегляду незліченної кількості гігабайт, зіставлення численних відео, обробка масиву фотографій – і як результат - п'ятихвилинне відео, на якому зафіксовано, як 20 лютого 2014 року пішла майже половина Небесної сотні. Поки на екрані зелений квадратик – людина жива, червоний – у нього влучила куля".

  Активістка зазначила: "Це відео треба періодично переглядати. Щоб бути злими, дієвими і більш вимогливими, в першу чергу до себе. Опускати руки і піддаватися зневірі для нас, людей, які залишилися живі, невиправдана розкіш".

  Нагадаємо, за даними міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, за злочини проти учасників Майдану вже притягнуто до відповідальності понад 120 осіб.

  Попередній матеріал
  Зоною відведення зброї калібром менше 100 мм вибрана одна область – військовий експерт
  Наступний матеріал
  Експерт: Бойовиків відводять з передньої лінії, на їхнє місце заходять військові підрозділи РФ
  Теги:
  Loading...