активісти_Одеса 5.ua

В Одесі активісти вимагають скасування рішення щодо застави проросійським фігурантам у справі 2 травня

Під стінами обласного Апеляційного суду Одеси зібралося 200 мітингувальників. Активісти вимагали скасування рішення щодо призначення застави проросійським фігурантам у справі кривавих заворушень 2 травня.

П'ятеро ймовірних організаторів і виконавців торішніх сутичок можуть вийти на волю під заставу у 1 млн 100 тис. грн вже наступного понеділка. Активісти за годину мітингу зібрали 200 підписів про скасування цього рішення і передали петицію до голови одеського Апеляційного суду. Зі свого боку обласна прокуратура теж подала відповідну скаргу. Через жорстокість скоєного злочину та можливість втечі суд може розглянути звернення прокуратури.

"Всі, хто у нас виходять під заставу, зникають. Ми вважаємо, що це саботаж слідства, саботаж і плювок в обличчя всім одеситам і Україні", - говорять активісти.

"Ми вимагаємо скасувати рішення суду і постановити нову ухвалу про зміну запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави", - зазначив прокурор одеської обласної прокуратури Олександр Бабін.

"Якщо у заяві будуть викладені підстави і мотиви про те, що всупереч праву порушуються вимоги Конституції, то ця заява буде розглянута", - сказав голова Апеляційного суду одеської області Григорій Колесніков.

Нагадаємо, міжнародна дорадча група заявила, що розслідування подій 2 травня 2014 року в Одесі є недостатньо незалежним.

Попередній матеріал
Туреччина не буде вибачатися перед Кремлем за збитий Су-24 - прем'єр
Наступний матеріал
СБУ запобігла теракту в Рубіжному, який планували бойовики "ДНР"
Теги:
Loading...