У Харкові медсестра, яка побила пораненого євромайданівця, продовжує оскаржувати у судах свій вирок

  Суд Харкова відмовився розглядати клопотання про застосування амністії до медсестри, яка била ногами пораненого активіста Майдану.

  Дзержинський районний суд міста послався на те, що справа має розглядатися в Орджонікідзевському міськсуді Дніпропетровської області. Водночас адвокат медсестри наполягає, що саме харківський суд який ухвалив рішення про обмеження волі Воржеїнової до півтора року з перебуванням у виправному центрі Орджонікідзе, має розглядати це клопотання щодо амністії. Засуджена ж не з'явилася в колонії-поселенні, а продовжує оскаржувати у судах свій вирок.

  "У будь-якому випадку вона потрапить під амністію, це нікуди не дінеться, питання тільки - де. У нас різні поняття. Суддя вважає, що ми тут не можемо подавати, а повинні подавати в іншому місці", - заявив адвокат Воржеїнової Євген Оленєв.

  "Прокуратура наполягала на тому, що розгляд цього клопотання непідсудний Дзержинському районному суду міста Харкова у зв’язку з тим, що відповідно до закону України про застосування амністії, у разі набрання вироком законної сили, необхідно звернутися обвинуваченій або представництву установи, в якій вона відбуває покарання , до суду за місцем знаходження установи, де призначене покарання", - пояснив Микола Лесик, прокурор прокуратури міста Харкова.

  Нагадаємо, торік 13 квітня у Харкові відбувся мирний мітинг за єдність України. Після того, як учасники акції почали розходитися, на них накинулися проросійські активісти. На одного євромайданівця, який намагався сховатися в метро, напала 52-річна мешканка Чугуєва Ольга Воржеїнова. Медсестра пологового будинку ногами добивала закривавленого чоловіка. На початку лютого Дзержинський районний суд засудив Воржеїнову до півтора року позбавлення волі. Тоді вона відмовилася від амністії.

  Попередній матеріал
  На Черкащині прикордонники змагалися зі стрільби
  Наступний матеріал
  Подальші спрощення процедури надання субсидій необхідні і правильні - Розенко
  Теги:
  Loading...