Наливайченко 5.ua

У Генпрокуратурі триває допит колишнього голови СБУ Валентина Наливайченка

  У ці хвилини триває допит колишнього голови СБУ Валентина Наливайченка у головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури.

  За словами екс-очільника СБУ, він прийшов, щоб підтвердити наявність доказів щодо причетності російської ФСБ до розстрілів активістів на Майдані.

  Так, минулого тижня у ГПУ заявляли, що не знайшли російського сліду в цій справі. Натомість Наливайченко перед тим, як зайти до слідчого, наголосив, що особисто ставив підписи під документами, які передавали у прокуратуру.

  Наливайченко, голова СБУ у 2009-2010 та 2014-2015 роках заявив: "Є важлива деталь, на якій треба наголосити. Як посадова особа тоді, діючи на чолі СБУ, усі підписи під цими документами ставилися і направлялися разом із цими документами, разом із тими свідками, а це дуже важливо, та віднаходились для того, щоби в тому числі забезпечити і безпеку свідків, які доводять причетність до участі планування та здійснення злочинів проти протестувальників, в тому числі представників російських спецслужб і посадовців Російської Федерації".

  Як повідомляв 5.ua, 20 жовтня 2015 року начальник управління спеціальних розслідувань головного слідчого управління ГПУ Сергій Горбатюк запросив Наливайченка на допит як свідка, щоб той навів докази і документи, що підтверджують слід російських спецслужб на Майдані у лютому 2014 року, адже Генпрокуратура не має таких відомостей.

  Попередній матеріал
  Сьогодні звільнили з неволі ще 9 українців - Порошенко
  Наступний матеріал
  На Закарпатті відсторонили від служби начальника відділу прикордонної служби "Тиса" та його заступника
  Теги:
  Loading...