суд
суд court.gov.ua

Суд ув'язнив двох громадян Азербайджану за злочини проти майданівців

  Суд виніс вирок щодо ув'язнення двох громадян Азербайджану за злочини проти учасників Революції Гідності.

  Про це інформує прес-служба Генеральної прокуратури України.

  "Оболонський районний суд столиці засудив громадян Республіки Азербайджан, які вчиняли злочини проти учасників Революції Гідності", - ідеться в повідомленні відомства. Одного зі зловмисників позбавили волі на чотири роки, іншому присудили ув'язнення до чотирьох років із випробуванням на три роки.

  Зазначається, що вони вчинили низку злочинів проти майданівців, а саме: "хуліганство, вчинене групою осіб, із застосуванням предметів, заздалегідь заготовлених для нанесення тілесних ушкоджень (ч. 4 ст. 296 КК України), грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого (ч. 2 ст. 186 КК України), викрадення людини, вчинене за попередньою змовою групою осіб, що супроводжувалося заподіянням потерпілому фізичних страждань (ч. 2 ст. 146 КК України) та погроза вбивством (ч. 1 ст. 129 КК України)".

  Відомо, що в січні 2014 року азербайджанці здійснили напад на громадянина: нанесли йому тілесні ушкодження й пограбували.Також вони брали активну участь у викраденні ще одного учасника мирних акцій протесту. Застосовуючи тортури, злочинці близько двох годин допитували його про діяльність Автомайдану.

  Нагадаємо, що Генпрокуратура завершила досудове розслідування щодо трьох колишніх правоохоронців, причетних до злочинів проти майданівців. 

  Попередній матеріал
  ООН: Росія досі підживлює війну на Донбасі, де уже загинуло 9100 людей
  Наступний матеріал
  Прикордонники показали, як патрулюють кордон за допомогою військової авіації
  Теги:
  Loading...