www.rbc.ua/ukr

Суд у справі Попова продовжиться 2 липня

  Суд у справі колишнього голови Київської міської адміністрації Олександра Попова продовжиться 2 липня.

  Як повідомив коресопндент "5 каналу", який перебуває на засіданні, на сьогоднішньому зібранні допитували потерпілих. Зокрема розпитують про деталі побиття, в якій формі були нападники, чи була демонтована сцена, чи бачили вони комунальну техінку та до кого саме мають претензії. Допит проводять прокурори, адвокат підозрюваного та адвокат потерпілого. Зокрема, один із постраждалих розповів, що бійці беркуту почали наступати одночасно і били людей по головах.

  Зазначили, що активістів на майдані Незалежності наприкінці листопада 2013 били правоохоронці. Один зі свідків каже, що готовий впізнати полковника міліції, який віддавав накази. Окрім цього, потерпілі стверджують, що не мали змоги вчасно отримати медичну допомогу. Оскільки оглянути активістів лікарям правоохоронці дозволяли лише після того, як ті давали в райвідділку пояснення. На засідання суду прийшов і підозрюваний Олександр Попов.

  Як ми уже повідомляли раніше, Попову закидають причетніть до розгону активістів Євромайдану у ніч проти 30 листпоаад 2013 року. На попредньому слуханні, яке відбулося 26  травня, суд вже встиг поспілуватися із трьома постраждалими.

  Попередній матеріал
  У мережі з’явилось відео пожежі під Васильковом з висоти пташиного польоту
  Наступний матеріал
  Бойовики обстрілюють українські позиції поблизу донецького аеропорту
  Теги:
  Loading...