5.ua

Суд не задовольнив клопотання Щеголєва щодо відводу слідчого та прокурора

Печерський суд не задовольнив клопотання захисту колишнього керівника СБУ у Києві та Київській області Олександра Щеголєва щодо відводу слідчого та прокурора.

Раніше Апеляційний суд не задовольнив скаргу захисту Щєголева щодо скасування ухвали Печерського суду стосовно тримання його під вартою до 3 січня 2016 року. Щеголєву закидають причетність до організації вбивств на Євромайдані у лютому 2014 року. Нині адвокати колишнього керівника СБУ у Києві та Київській області заявляли про порушення стороною обвинувачення законодавства, а також, процедури вручення клопотання про продовження тримання під вартою підозрюваного.

"Всі їхні доводи, які вони сьогодні наводили, переглядалися Апеляційним судом міста Києва тричі. І тричі доводи не знаходили свого підтвердження. Разом із тим, вони подали окрему скаргу про відвід слідчого і прокурора у провадженні. І сьогодні суд, перевіривши усі доводи адвокатів шляхом вивчення документ і також порушень у діях слідчого і прокурора не знайшов і у задоволенні скарги адвокатів було відмовлено. Вважаю, що це рішення законне і об'єктивне", - зазначив прокурор Генеральної прокуратури прокурор Генеральної прокуратури.

Нагадаємо, як повідомлялося 29 жовтня суд залишив під вартою екс-керівника київської СБУ Щеголєва, якого підозрюють в організації розгону Майдану.

Попередній матеріал
Держприкордонслужба у 2016 році відновлює призов на строкову службу - Назаренко
Наступний матеріал
Учасники конференції з клімату в Парижі погодили підсумковий документ
Теги:
Loading...