екс-беркутівці 5.ua

Справа екс-беркутівців: троє з чотирьох присяжних працювали у МВС, прокурор не побачив заангажованості

  Святошинський райсуд Києва не зміг сформувати колегію присяжних у справі колишніх беркутівців Павла Аброськіна та Сергія Зінченка.

  Трьоє з обраних присяжних - колишні працівники міліції. Щодо них і були застереження у захисників потерпілих. Мовляв, ті не можуть бути об’єктивними, оскільки працювали у тій же системі, що й обвинувачені. У прокурора ж інша позиція - він заангажованості у обраних присяжних не побачив.

  Окрім цього, на сьогоднішньому засіданні Святошинського суду обом обвинуваченим продовжили міру запобіжного заходу. За ґратами колишні беркутівці пробудуть до 13 серпня. Натомість, наступне засідання суду відбудеться раніше - 9 липня.

  "Ми виходили з того, коли просили продовжити запобіжний захід, що є ризики переховування від слідства. Так само, як це вчинив уже Садовнік. Може бути вплив на свідків експертів і ці ризики є нагальні. Власне, це я в засіданні обґрунтовував", - пояснив старший прокурор Генеральної прокуратури Олексій Донський.

  Аброськіна та Зінченка підозрюють у вбивстві 39 майданівців 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській. У вересні минулого року екс-командир роти "Беркута" Дмитро Садовнік, якого також підозрюють у розстрілі 39 майданівців, втік з-під домашнього арешту, його оголосили у розшук.

  Попередній матеріал
  ГПУ сьогодні не треба було "показувати м'язи" Наливайченку – експерт
  Наступний матеріал
  Генеральна прокуратура перешкодила ходу розслідування щодо "БРСМ-нафта" - Волох
  Теги:
  Loading...