проти створення елітної бригади МВС імені Небесної сотні 5.ua

Родини загиблих на Майдані виступили проти створення елітної бригади МВС імені Небесної сотні

Родини героїв Небесної сотні виступили проти того, щоб на честь вбитих на Майдані активістів називали спецпідрозділ МВС.

Як повідомляє "5 канал", про це вони написали в листі, адресованому прем'єр-міністру Арсенію Яценюку та міністру внутрішніх справ Арсену Авакову. Окрім того, родичі загиблих та правозахисники заявили про те, що правоохоронні органи неефективно розслідують вбивства на Майдані, а окремі представники відомства свідомо саботують встановлення істини. Активісти закликали охочих поставити підпис під зверненням до урядовців.

Голова МВС Арсен Аваков 22 липня на військовому полігоні в селі Нові Петрівці повідомив, що вже розпочалася робота з формування бригади спецназу імені героїв "Небесної Сотні", яка буде розташована у Гостомелі і складатиметься виключно з найкращих фахівців Нацгвардії.

Нагадаємо, нещодавно в ефірі "5 каналу" адвокат Небесної Сотні Павло Дикань заявив, що більшість екс-беркутівців залишилися у складі МВС. "Всі залишаються діючими працівниками, їздили на службових автівках, були навіть бійки, ці екс-беркутівці зривали засідання суду", - стверджує адвокат.

Попередній матеріал
Юрій Луценко: У нас є третій шлях – це не перемога, це не зрада, це просто робота
Наступний матеріал
У Криму штрафуватимуть кафе без ідентифікації користувачів публічного Wi-Fi - Янковський
Теги:
Loading...