5.ua

Під КМДА вишикувалися бійці внутрішніх військ [відео]

  Опівдні під будівлею КМДА, що її захопили євромайданівці, вишикувалися дві сотні бійців внутрішніх військ. Вже завтра спливає термін, за який мітингувальники мають звільнити будівлю за рішення Феміди. То ж цієї ночі - побоюються - буде штурм!

  Дві сотні солдатів внутрішніх військ оточили середмістя Києва. Правоохоронці гуртуються з боку Бесарабської площі. Бійці привернули увагу активістів та простих киян.

  А священики співають молебень. Тим часом в Інтернеті та соцмережах активісти розповсюджують інформацію - бійці внутрішніх військ рухаються з Василькова до Києва, щоб очистити від мітигувальників адмінбудівлі у Києві. Там їм намагалися завадити автомобілісти. Військові блокаду прорвали. У мерії на них чекають.

  Журналіст, «5 канал»: «З якою метою тут стоїте?»

  Протестуючий: «Захищати мирних людей, які тут знаходяться від «Беркуту».

  Захищати збираються з дерев’яними палицями у руках. Хлопці в масках забарикадували виходи з адмінбудівлі. Вхід в колонну залу перекрили меблями.

  Журналіст, «5 канал»: «Як захищатися будете?»

  Протестуючий:«Будем защищаться как-то. Видите - барикади. Мирно защищаться будем. Снимали решетки вон с батарей. Будем спускать их по лестнице».

  У залі, окрім представників штабу національного спротиву, афганці та представники офіцерського корпусу. Підготовку активістів до штурму у КМДА критикують.

  Жодного слова про штурм своїх кабінетів і присутність міліції на Хрещатику - столичні чиновники не говорять. Зранку збираються на колегію. Щоправда, не в мерії, а у Голосіївскій райдержадміністрації. На порядку денному - сніг.

  Олександр Попов, голова КМДА: «Сьогодні ситуація на цей час, на цей момент стабільна. Ми справимося з своїми обов’язками і виконаємо ті обов’язки, які на нас є».

  Та не встиг Олександр Попов стати за поріг - комунальні служби поскладали лопати.

  Журналіст, «5 канал»: «Чого ви так швидко їдете?»

  Комунальник: «На обід».

  Журналіст, «5 канал»: «А ви ще повернетеся?»

  Комунальник: «Да».

  Допомогти і комунальникам і столичним чиновникам вже викликалися в комітеті місцевого самоврядування.

  Утім, чиновники таких намірів не оцінили. Звідки будуть контролювати благоустрій міста - з Хрещати, 36 чи з районів - поки не кажуть.

  Нонна Лактіонова, Ганна Рибалка та Орест Пона, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Бійці почали ліквідовувати блокпости євромайданівців [відео]
  Наступний матеріал
  Київ засипає снігом
  Теги:
  Loading...