Фото espreso.tv

МВС затримало чотирьох міліціонерів, які забезпечували автоматами "тітушок"

  Серед затриманих – майор спецназу, який безпосередньо передавав зброю.

  Четверо співробітників МВС, які за наказом екс-глави відомства Віталія Захарченка вивозили зі складів відомства автомати для бандитів під час протестів на Майдані, затримано. Така інформація від голови МВС пролунала під час засідання уряду, яке транслювалось у прямому ефірі "5 каналу" та на нашому сайті.

  "Вчора і сьогодні в рамках спільної операцією Генеральної прокуратури та кримінального розшуку МВС були заарештовані чотири співробітники Міністерства внутрішніх справ, в тому числі один екс-співробітник, майор спецпідрозділу, який безпосередньо вивозив автомати зі складу МВС і передавав незаконним бандитським формуванням", – цитує "Дзеркало тижня" повідомлення Арсена Авакова. За даними посадовця, під час подій на Майдані зі складів МВС зникли 408 автоматів АКСУ калібром 5,45 мм. За цей рік правоохоронці здійснювали розслідування, "у тому числі, відпрацьовували епізоди з арешту "тітушок", які били і вбивали людей в Маріїнському парку, вилучили три таких автомати".

  Він повідомив, що у п'ятницю були затримані ще троє діючих працівників МВС, щодо участі яких у цій злочинній схемі є тверді докази. "В цілому Генеральна прокуратура порушує тут провадження щодо злочинної групи, яку очолює екс-міністр внутрішніх справ Захарченко, який віддав злочинний наказ щодо видачі зброї зі складів МВС незаконним бандформуванням", - зазначив Аваков. Серед виконавців наказу був і колишній заступник міністра Павло Зінов та низка інших міліціонерів, четверо з яких знаходяться в розшуку за іншими епізодами. Четверо затриманих 12 червня були безпосередніми виконавцями даного наказу.

  Попередній матеріал
  У Харкові правоохоронці затримали кількох підозрюваних у масовій бійці
  Наступний матеріал
  Російські терористи залишили Волноваху, Маріуполь і Бердянськ без газу
  Теги:
  Loading...