5 канал

Лесько прокоментувала, чому затягується процес люстрації суддів, які виносили неправомірні вироки майданівцям

Розгляд кожної дисциплінарної справи проти суддів потребує більше часу, ніж це передбачалося дисциплінарною секцією Вищої ради юстиції України.

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" повідомила секретар дисциплінарної секції Вищої ради юстиції України Алла Лесько.

"Нам на розгляд надійшов 41 висновок Тимчасової спеціальної комісії стосовно 46 суддів (судді, які виносили неправомірні рішення проти євромайданівців - 5.ua) ... Практика показала, що розгляд кожної дисциплінарної справи він потребує більше часу, ніж ми передбачали", - сказала вона.

Відповідаючи на запитання, чому так затягується процес люстрації суддів, Лесько сказала: "Можу запевнити, що та ситуація, яка сприймається на сьогодні як затягування розгляду справ ВРЮ - ні що інше, як наше прагнення розглянути ці справи у відповідності до вимог закону, ухвалити рішення, які можливо стануть предметом розгляду у Європейському суді з прав людини. І ми б не хотіли, щоб наша країна, яка в такому випадку буде відповідати за позовом, понесла будь-які матеріальні втрати через те, що суддя буде поновлений на роботі. Саме такі мотиви рухають нами, коли ми додержуємося чіткої процедури дисциплінарного провадження".

Нагадаємо, як зазначала в ефірі "5 каналу" голова ГО "Громадський люстраційний комітет" Олександра Дрік, результати майнової перевірки суддів можуть бути переглянуті.

Попередній матеріал
Треба готуватися до нової дезінформаційної кампанії з боку РФ – Президент
Наступний матеріал
У Сімферополі спецназ окупантів більше тижня тримає кримськотатарський район в оточенні
Теги:
Loading...