Радіо Свобода

Кабмін встановив розмір і спосіб виплати довічної стипендії батькам Михайла Жизневського

  Родина загиблого героя продовжує мешкати у Білорусі, туди й надходитиме допомога

  Сьогодні, 24 лютого, уряд на своєму засіданні ухвалив постанову "Про довічну стипендію пам’яті М.Жизневського", повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України.

  "На виконання Указу Президента України ми встановили довічну стипендію батькам Героя Небесної Сотні Михайла Жизневського, громадянина Республіки Білорусь, який віддав своє життя за майбутнє України", - прокоментував прийняття документу міністр Павло Розенко. За його словами, розмір довічної стипендії батькам Героя – Михайлу Петровичу і Ніні Василівні – становитиме 3 тис. 250 грн кожному.

  Переведення стипендії до Республіки Білорусь здійснюватиме Департамент соцзахисту населення Чернігівської облдержадміністрації поштовим переказом через держпідприємство "Укрпошта" за місцем фактичного проживання батьків Михайла Жизневського. Видатки на виплату і доставку довічної стипендії фінансуватимуться з коштів держбюджету України.

  Нагадаємо, Президент підписав указ про призначення довічної стипендії батькам Героя Небесної Сотні Жизневського в листопаді минулого року.

  Попередній матеріал
  США побудують систему ПРО на території Польщі
  Наступний матеріал
  Гриф секретності зі стенограми засідання РНБО щодо агресії РФ в Криму був знятий за поданням комітету нацбезпеки - нардеп
  Теги:
  Loading...

  Президент підписав указ про призначення довічної стипендії батькам Героя Небесної Сотні Жизневського

  На місці поховання Жизневського встановили пам'ятник

  Президент вручив орден Героїв Небесної Сотні батькам Михайла Жизневського