ar25.org

ГПУ досі не встановила підпалювачів Будинку профспілок

  Підпалювачів Будинку профспілок під час революції гідності ще не встановили.

  Про це заявив начальник спеціальних розслідувань головного слідчого управління ГПУ Сергій Горбатюк. Але наголосив, що до трагічних наслідків призвели дії тодішньої влади. Наказ розігнати мітингувальників отримав спецпідрозділ "Альфа". Активісти змушені були захищатися. Ймовірно, через це, припускають слідчі, й виникло займання. Станом на тепер слідство встановило 20 осередків займань. Тоді у Будинку профспілок загинуло дві людини.

  "Експертиза показує, що було 20 осередків загорянь. Однозначно стверджувати, хто саме підпалив, ми на даний час не беремося, розслідування триває. Ми вказуємо на те, що саме вказівка звільнити зі зброєю Будинок профспілок дійсно створювала таку загрозу життю та здоров’ю протестувальників, що змусило їх захищатися і що могло призвести до підпалу Будинку профспілок", - заявив Горбатюк.

  Раніше сьогодні в ГПУ заявили, що  слідство вважає спецпідрозділ київського "Беркута" причетним до розстрілів 39 беззбройних протестувальників під час революції Гідності 20 лютого 2014 року в центрі Києва. В Генпрокуратурі також заявили, що 18 лютого 2014 року влада зумисне спровокувала протистояння під ВР, щоб були підстави для силового розгону Майдану.

  СИЛОВИКИ ВПЕРШЕ ВИКОРИСТАЛИ ШТАТНУ ВОГНЕПАЛЬНУ ЗБРОЮ НА МАЙДАНІ 20 ЛЮТОГО 2014 РОКУ - ГОРБАТЮК

  Попередній матеріал
  Українське питання не стає менш актуальним для Риму – президент Італії
  Наступний матеріал
  "5 канал" стає доступним у мобільному додатку "Google Play Преса"
  Теги:
  Loading...