5 канал

Горбатюк щодо злочинів під час Революції Гідності: "Беркутівцям" було роздано мисливські набої та вкрай небезпечні спецзасоби

Для протидії активістам Майдану було узгоджено спільну діяльність правоохоронців з "тітушками"

Про це на брифінгу щодо результатів досудового розслідування злочинів під час Революції Гідності про події 18-19 лютого 2014 року в місті Києві заявив заступник начальника Головного слідчого управління, начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк. 

"Для протидії цим протестним акціям було залучено велику кількість правоохоронців і узгоджену їхню спільну діяльність, а також "тітушок", яких також озброювали, і вони спільно мали вчиняти насильницькі дії проти протестувальників", - зазначив він.

За словами Горбатюка, представникам правоохоронних органів було роздано мисливські набої.

"При цьому в злочинний спосіб представникам правоохоронних органів, зокрема "Беркуту" і внутрішніх військ, було роздано мисливські набої, які категорично заборонені до використання у правоохоронних органах, і вони застосовувалися у тих помпових рушницях, які були на озброєнні у правоохоронців, а мали використовувати гумові кулі", - зазначив він.

Заступник начальника Головного слідчого управління наголосив: "Крім того, на озброєння було також надано спецзасоби посиленої дії, які надійшли з Російської Федерації в протиправний спосіб, які не пройшли експертизи, і окремі з яких, за висновками експертиз на даний час, містили, дійсно, вкрай шкідливі речовини і ці речовини у жодних спецзасобах у світі не використовуються".

Нагадаємо, за словами прокурора Сумської області Віталія Матвійчука, встановлені всі особи правоохоронців, які надавали злочинні накази під час Революції Гідності в Сумах.

Попередній матеріал
Клімкін: Як нам ЄС буде довіряти, якщо ми нездатні прийняти "безвізові" закони
Наступний матеріал
Європарламентарії: Росія намагається знищити ідентичність кримських татар
Теги:
Loading...

Порошенко звільнив ще одну суддю за порушення присяги під час Революції Гідності

Прокурор Запорізької області розповів подробиці розслідування злочинів щодо подій під час Революції Гідності

ГПУ скерувала до суду кримінальне провадження щодо незаконної видачі зброї зі складів МВС під час Революції гідності

ВРЮ рекомендує звільнити 21 суддю за порушення присяги під час Революції Гідності

Президент підписав Закон, за яким розслідування злочинів проти учасників Революції Гідності продовжить прокуратура

5 канал - трансляція наживо