Сергій Горбатюк 5.ua

Генпрокуратура не має відомостей, про які говорив Наливайченко, щодо причетності ФСБ до розстрілів на Майдані

Генпрокуратура не має відомостей про причетність ФСБ до розстрілів активістів Майдану під час революції Гідності, про які раніше стверджував колишній чільник СБУ Валентин Навливайченко.

Начальник управління спеціальних розслідувань головного слідчого управління ГПУ Сергій Горбатюк запросив Наливайченка на допит як свідка, щоб той навів докази і документи, що підтверджують слід російських спецслужб на Майдані у лютому 2014 року.

Крім того, у Генпрокуратурі повідомили, що представники ФСБ три місяці поспіль приїжджали до Києва. Так, у грудні торік в Україні було 27 ФСБешників, у січні - семеро і ще стільки ж 20 лютого, саме в той день коли розстріляли Небесну сотню.

"За результатами розслідування встановлено те, що ці делегації приїздили до України, причому ми говоримо про перші дні, з ознайомлювальною метою, тобто отримувати інформацію про те, як і яким чином відбуваються протестні акції. Інших даних, у тому числі зі Служби безпеки України, про те, що ці особи вчиняли якісь злочини чи причетні до якихось злочинів на Майдані, отримано не було. Ми запрошуємо Наливайченка на допит у якості свідка", - повідомив начальник управління спеціальних розслідувань головного слідчого управління ГПУ Сергій Горбатюк.

Нагадаємо, 16 жовтня, під час прес-конференції в Києві екс-чільник СБУ заперечив слова генпрокурора Віктора Шокіна щодо відсутності даних про російський слід у розстрілах на Майдані під час Революції Гідності. 

Попередній матеріал
Жебрівський: законних підстав для скасування місцевих виборів у Маріуполі немає
Наступний матеріал
В окупованому Севастополі люди мерзнуть у квартирах
Теги:
Loading...