news.pn

Експерти назвали цілі, яких вдалося досягнути після Революції гідності

  Майдан переміг, але не всі його цілі досі досягнуті.

  Напередодні другої річниці початку Революції Гідності у Фонді Демократичних ініціатив імені Ілька Кучеріва підбивали підсумки – що змінилося, а яких цілей не вдалося досягнути.

  Там опитали три десятки експертів. Серед здобутків Євромайдану вони назвали повалення режиму Януковича та його соратників, зміна керівництва країни та повернення до євро-інтеграційного курсу.

  Натомість серед нереалізованих завдань лишаються боротьба з корупцією, покарання винних у злочинах проти Майдану та притягнення представників попередньої влади до відповідальності.

  Як відомо, у суботу в Україні відзначатимуть річницю Революції гідності. У києві День Гідності та свободи відзначатимуть 21 та 22 листопада низкою заходів. 

  Кілька культурно-мистецьких подій влаштують на Майдані Незалежності. На Хрещатику представлять виставку, присвячену подіям Революції Гідності. Про заплановані акції на Майдані, поблизу Верховної ради та Адміністрації Президента заявили низка громадських організацій. Нині ж волонтери упорядковують пам'ятні місця Революції гідності. Зокрема, біля хреста на Інститутській встановили імпровізований постамент, на якому розмістять портрети Героїв Небесної сотні.

  Тим часом люди вже почали нести на Інститутську квіти. Таким чином вшановуючи загиблих під час Революції Гідності. 

  Попередній матеріал
  У Новій Зеландії проводять референдум щодо зміни прапора
  Наступний матеріал
  Учора ввечері бойовики найбільше атакували Донецький напрямок: дісталося Широкиному, Мар'їнці і Красногорівці
  Теги:
  Loading...