unian.ua

Аваков: Більше 120 осіб вже покарано за злочини проти Майдану

  За злочини проти учасників Майдану вже притягнуто до відповідальності понад 120 осіб.

  Про це сьогодні, 22 вересня, заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, повідомляє сайт  МВС. Аваков зазначив, що серед осіб, яких вже притягнуто до відповідальності, є як безпосередні учасники злочинів, зокрема убивств, так і особи, які видавали так званим "тітушкам" зброю зі складів МВС або брали участь в організації їх діяльності.

  "Є процедури, які потребують часу. Ви говорите, що ніхто не сидить і не покараний за злочини на Майдані. Це не так. Правда тільки в тому, що, напевно, потрібно опублікувати такий собі маркеролог всіх покараних, заарештованих, затриманих і притягнених. З тієї інформації, що в мене є, їх більш як 120 осіб", - заявив Аваков.

  Він також підкреслив, що йдеться лише про ті випадки, які розслідувало МВС. Ширшою інформацію володіє Генеральна прокуратура України.

  Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко вважає, що злочини представників режиму Януковича повинна розслідувати не Генпрокуратура, а незалежне Державне бюро розслідування, створити яке належить парламенту. Президент виступає за незалежне та неупереджене розслідування.

  Попередній матеріал
  Росія перекидає окупаційні війська з Абхазії у невідомому напрямку (відео)
  Наступний матеріал
  Бєлькова: Основний ворог РФ - не вступ України в НАТО, а швидке проведення реформ в державі
  Теги:
  Loading...