Amnesty International_Київ 5.ua

Amnesty International: через зволікання із запуском Державного бюро розслідувань розкриття злочинів на Майдані може призупинитися

Такі ризики викликані відсутністю конкретних кроків щодо створення та фінансування Державного бюро розслідувань

Розслідування вбивств людей під час Революції Гідності може призупинитися. Такі побоювання висловила виконавчий директор Amnesty International в Україні Тетяна Мазур під час презентації щорічного звіту правозахисної організації.

Ризики щодо розслідування злочинів пов'язані з відсутністю конкретних кроків зі створення та фінансування Державного бюро розслідувань, пояснили в Amnesty International. Адже коштів на це у держбюджеті не передбачено.

"На жаль, ми не бачимо жодних кроків щодо створення цього бюро. Ми також знаємо, що в державному бюджеті на 2016 рік не закладено фінансування для Державного бюро розслідувань. В той час як закон, відповідно до його тексту, має вступити з 1 березня. Тобто вже буквально за тиждень. Те, що не було зроблено жодних кроків, те, що відсутнє фінансування для такого бюро, створює ризики для розслідування справ Євромайдану. Адже зараз цим займається Генпрокуратура, і відповідно зі вступом закону в силу про Державне бюро розслідувань прокуратура може втратити такі повноваження", – зазначила Мазур.

Нагадаємо, з 1 березня Генеральна прокуратура припиняє розслідування справ про злочини на Майдані.

Попередній матеріал
У США продемонстрували поліпшену версію робота Atlas, створеного для порятунку людей
Наступний матеріал
Букмекери зробили ставки щодо сьогоднішнього матчу "Динамо" - "Манчестер Сіті"
Теги:
Loading...