5.ua

Активіст: присуд про звільнення КМДА – провокація влади [відео]

  Негайно звільнити приміщення київської міської держадміністрації зобов’язали присутніх всередині мітингарів. Відповідну судову ухвалу зачитали державні виконавці.

  Феміда постановила – люди, які захопили будівлю наприкінці тижня, мають самі ж добровільно її залишити. Під заборону також підпадає й блокування установи. Зачитування ухвали протестувальники зустріли вигуками «Ганьба». Водночас, представники громадських організацій зауважили, що оголошення припису провели не за чинною законодавчою процедурою.

  Нагадаємо, до приміщення КМДА євромайданівці потрапили наприкінці минулого тижня. Заявили – там розташується громадська приймальня народних депутатів.

  Олександр Данилюк, координатор ГР «Спільна справа»: «Тут відбулася провокація з боку державної виконавчої служби. Відповідно до українського законодавства, будь-які судові заборони мають носити персональний характер. Це означає, що для кожної окремої особи має бути прийнято рішення про заборону перебування у цьому місці. Більше того, щодо заборони проведення зустрічей з народними депутатами – українське законодавство не передбачає таких обмежень».

  Про заборону акцій повідомили мітингарям представники виконавчої служби і біля Кабінету міністрів. На припинення акцій протестувальникам дали 5 днів.

  Попередній матеріал
  Міліція не пускає депутатів до побитих «Беркутом» людей [відео]
  Наступний матеріал
  Європарламент може повернути місію Кокса-Кваснєвського до України
  Теги:
  Loading...