Маркіян Галабала 5.ua

Адвокати Небесної Сотні та громадські активісти вирушають до Гааги, щоб разом із ГПУ надати додаткові докази МКС

Висновок Міжнародного кримінального суду щодо злочинів проти активістів Майдану є проміжним. Адвокати родин Небесної Сотні та громадські активісти вирушають до Гааги, щоб разом із Генпрокуратурою надати додаткові, більш широкомасштабні та систематизовані докази.

Про це в ефірі "5 каналу" повідомив адвокат родин Небесної Сотні Маркіян Галабала.

"Варто акцентувати увагу, що це тлумачення проміжного висновку МКС – воно є передчасним. МКС справді сказав, що на цій стадії вони не вбачають ознак систематичності та широкомасштабності наданих доказів. Це відбулось також і через те, що Генпрокуратура не додала всі доказів, бо було одне подання до МКС після рішення Верховної Ради. Але однозначно, що це проміжні висновки. Буквально завтра я з іншими адвокатами і громадськими діячами їдемо в Гаагу. Там буде асамблея держав-учасниць Міжнародного кримінального суду. Ми будемо обговорювати свої питання і вже почали роботу, щоб подати додаткові докази разом із Генеральною прокуратурою", – повідомив він.

Галабала також додав: "Ми – адвокати, Генпрокуратура та громадські активісти консолідуємо свої зусилля, продовжуємо комунікацію – це абсолютно нормальна практика, і будемо подавати поетапно спочатку докази широкомасштабності, потім системності. І в мене є сподівання, що МКС прийме позитивне рішення про початок розслідування".

Нагадаємо, голова колегії Адвокатської дорадчої групи Павло Дикань пояснив причини затягування розслідування справ щодо вбивства Небесної Сотні.

Попередній матеріал
СБУ викрила схему розкрадання коштів з бюджету Дніпропетровська
Наступний матеріал
У США ізраїльського шпигуна, який був засуджений до довічного ув'язнення, відпустили після 30 років в'язниці
Теги:
Loading...