http://npubop.livejournal.com/

Журналіст: У Криму окупанти спалили книги у турецькому ліцеї, а викладачів – розігнали

  Нагнітаючи шовіністичну, тепер уже антитурецьку істерію окупанти півострова спалили книги та розігнали викладачів ліцею у селищі Танковому.

  Про це на своїй сторінці у Facebook написав кримськотатарський журналіст Осман Пашаєв. Дослівно він повідомив: "У Криму в колишньому турецькому ліцеї в Танковому спалили всі книги турецькою мовою, а вчителів турецької – звільнили". У коментарях він уточнив: "Спалили бібліотеку турецького кабінету-лабораторії. Викладачів змусили написати заяву за власним бажанням".

  Подію прокоментував голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у своєму Facebook. Він написав: "Це був найкращий українсько-турецький ліцей з відомих для мене. Навчання п’ятьма мовами (це коли різні предмети вивчаються "своїми" мовами): українською, кримськотатарською, англійською, турецькою та російською. Тому там навчалися діти різних національностей. Випускники цього ліцею високо цінувалися на ринку праці..."

  За іншою версією, озвученою кримськотатарським політиком Ільмі Умеровим, основні події зі знищення ліцею мали місце ще на початку окупації, півтора роки тому. Тоді, як пишуть у коментарях до повідомлення очевидці, окупанти спалювали й українські книги.

  Згодом Осман Пашаєв додав, що "директор школи Мемет Кангієв через посередників повідомив, що інфа про спалення книг - неправда. Про звільнення вчителів спростування немає. Але безпосередньо з ним поспілкуватися не вдалося поки".

  Нагадаємо, місяць тому російські силовики заблокували бібліотеку української літератури в Москві.

  Попередній матеріал
  Меджліс прокоментував обшуки лідерів кримських татар окупаційною владою Криму
  Наступний матеріал
  З неволі повернувся "кіборг" із позивним "Рахман": його обміняли на бойовика "Камаза"
  Теги:
  Loading...