5.ua

Збитки від незаконної "націоналізації" у Криму перевищують 50 млрд грн – прокурор

  Збитки України, спричинені незаконною "націоналізацією" підприємств у Криму самопроголошеною владою, становлять понад 50 млрд грн.

  Про це сьогодні, 20 серпня, під час прес-конференції щодо результатів роботи прокуратури на тимчасово окупованій території повідомив в.о. прокурора АР Крим Назар Холодницький.

  Він зазначив, що відповідно до опрацьованої прокуратурою інформації різних міністерств і відомств, зокрема, Міненерго, Мінінфраструктури, Мінагрополітики, було розпочато низку кримінальних проваджень за фактом незаконного заволодіння майном як держави Україна, так і фізичних і юридичних осіб.

  "Це провадження про незаконну так звану націоналізацію підприємств, яка здійснена самопроголошеною владою і була здійснена на підставі рішень як незаконного уряду, так і так званої державної ради республіки Крим. Таких проваджень нами було відкрито більше 20-ти. Зараз ми ще досі встановлюємо орієнтовні (чекаємо відповіді від профільних міністерств і відомств) суми збитків. Але вже зараз можемо сказати, що ця сума буде більше 50 млрд грн", - повідомив прокурор. 

  Нагадаємо, нещодавно Генпрокуратура оголосила в розшук 145 екс-працівників прокуратури Криму. 

  Попередній матеріал
  На Волинь привезли загиблого бійця 14-ї механізованої бригади
  Наступний матеріал
  СБУ затримала коригувальника терористів
  Теги:
  Loading...