olegzubkov.blogspot.com

Засновник зоопарку в Ялті, який вітав окупацію, прозрів: "Так тобі й треба, більше всіх бігав з прапорами і хотів в Росію"

  Кримчанин Олег Зубков, який створив унікальні зоопарки "Казка" і "Тайган", заявив, що живе в поліцейській державі. Раніше він яро вітав анексію півострова Росією і заявляв, що випустить своїх левів на українців.

  Тепер Олег Зубков став жертвою кримінального переслідування з боку окупаційної влади і раптом почав сумніватися в правильності вибору. Про таке він сам написав у своєму блозі.

  Привід для "витвереження" у бізнесмена стала чергова кримінальна справа проти нього. Зубков написав: "Вчора з Оксаною (своєю дружиною) дізналися про чергову кримінальну справу, порушену на нас поліцією Ялти, за факт, нібито фіктивної реєстрації іноземних громадян. Більшого маразму від російського законодавства ми не очікували".

  Причина переслідування така: "Рік тому до нас приїхала родина наших друзів з Молдавії. Наслухавшись про необхідність реєстрації ми їх зареєстрували у своїй квартирі на вул. Садовій в Ялті, де самі вже давно не живемо... Хлопці погостювали, поїхали. Через 8 місяців якісь дивні люди з ФСБ стали приходити і цікавитися, кого ми там поселяли. Сьогодні сталася розв'язка у вигляді порушення кримінальної справи за статтею, що передбачає реальний строк від 3-х до 5-ти років позбавлення волі, здається".

  Бізнесмен обурений: "Зрозуміти, в чому ми винні і що зробили не так, ми поки не можемо. Вчора були на першому допиті в якості свідків, поки. Під'їхавши до 6-поверхової будівлі 1-го відділення поліції з тильного боку, потопаючому в горі сміття і шарах з тисяч недопалків, нічого хорошого ми не очікували, але сподівалися з Оксаною, що хоч зрозуміємо, в чому не праві і за що нас хочуть посадити. Слідчий був ввічливий і небагатослівний. Показав кримінальну справу листів на 25, задав по кілька питань і сказав, що ми поки вільні. Сидів я на цьому допиті і думав: "Так тобі й треба, більше всіх бігав з прапорами і хотів в Росію...", – пише Зубков.

  Він обурений: "Навіть якщо людина зробила щось не так, не по закону, але не здійснила при цьому злочину – для чого порушувати кримінальну справу за підсудною статті?! Щоб зробити показники роботи?! Або залякати людину?! Так ми вже й так зрозуміли, що потрапили в поліцейську державу... де слідчих і прокурорів на душу населення більше, ніж де-небудь".

  Зубко прозріває: "Очевидно, що порушити кримінальну справу в РФ можна проти кого завгодно і з приводу, було б бажання. Загалом, є над чим замислитися...". Він закінчив розповідь красномовним підписом: "З повагою, поки ще на волі, Зубков Олег Олексійович".

  Нагадаємо, на минулому тижні псевдопрокурор окупаційної "влади" Криму Поклонська заборонила пресі вживати слово "Меджліс".

  Попередній матеріал
  У NASA довели наявність потоків рідкої води на Марсі
  Наступний матеріал
  Статус непостійного члена Радбезу ООН потрібен, щоб Україна не зникала з порядку денного світової політики – експерт
  Теги:
  Loading...