Сенцов 5.ua

Захист Сенцова подав до суду на російські телеканали

  Відповідачами у справі є "Перший канал", НТВ та низка інших державних ЗМІ Росії.

  9 вересня один з районних судів Москви розгляне позов адвокатів українського кінорежисера Олега Сенцова проти російських федеральних телеканалів. Про це адвокат Сенцова Дмитро Дінзе розповів в інтерв'ю "Радіо Свобода".

  Він пояснив, що причиною позову є те, що російські ЗМІ ще до винесення основного рішення у кримінальній справі (а тільки вирок - єдиний документ, який може вирішувати винність або невинність) поширили брехливу інформацію про те, що Олег та інший утримуваний в РФ українець Олександр Кольченко здійснили теракти

  "Захист Сенцова вважає, що ЗМІ –" Перший канал", НТВ, багато держканалів - вони не мали права поширювати цю інформацію в категоричному сенсі. Мається на увазі, що люди, наприклад, могли поширити інформацію про підозру у вчиненні злочину, але не говорити про їхню винуватість ... Виходячи з цього, відповідно, пред'явлено позовні вимоги до основних російських телеканалів", - зазначив Дінзе.

  Нагадаємо, 25 серпня у російському Ростові-на-Дону суд оголосив вирок українським громадянам Олегу Сенцову та Олександрові Кольченку. Режисера Олега Сенцова засудили до 20 років позбавлення волі, активіста Олександра Кольченка - до 10 років позбавлення волі. 

  Попередній матеріал
  СБУ знайшла в схованках на Закарпатті протитанкові гранатомети
  Наступний матеріал
  Яценюк заявив, що доходи місцевих бюджетів збільшились на 40%
  Теги:
  Loading...