Фото joinfo.ua

Віце-спікер Держдуми РФ прибув до Криму, щоб не допустити мітингу проти окупаційної влади у Севастополі

  Віце-спікер Держдуми Андрій Ісаєв порадив кримчанам піти на концерт гурту "Ласковый май", а не протестувати.

  Ісаєв провів у Севастополі брифінг, на якому заявив, що передумов для протестів у місті немає.
  За його словами, всі питання "можна вирішити в прямому діалозі з губернатором, виконавчою і законодавчою владою". Про це повідомляє "Медуза".

  "Необхідності у протестних діях з погляду інтересів жителів ми не бачимо", - сказав Ісаєв. Він також припустив, що хтось хоче "розгойдати ситуацію напередодні єдиного дня голосування, напередодні великого виборчого циклу, в який вступає Росія в 2016 році". Звертаючись до городян, віце-спікер запропонував їм сходити краще на концерт: "Краще сходіть на концерт гурту "Ласковый май", а не на мітинг", - заявив він.

  Організатори мітингу просили дозволу на проведення мітингу 12 серпня на площі Нахімова, і намагалися узгодити акцію проти окупаційної влади міста і "губернатора" Сергія Меняйло.  Серед їхніх вимог було також припинити забудову прибережної смуги та заповідних природних територій.

  Відповідь влади була негативною. Під приводом того, що мітинг може перешкодити руху пасажирів між зупинками транспорту та причалом катерів, чиновники відмовились погодити акцію на площі. Проте пізніше стало відомо, що 12 серпня на цій самій площі міська влада дозволила концерт гурту "Ласковый май" - попри усі згадані нею ж перепони. Продюсер гурту Андрій Разін поспішив заявити про те, що за концерт домовилися ще рік тому.

  Серед організаторів мітингу також є депутати так званих "законодавчих зборів Севастополя" від "Єдиної Росії", близькі до "спікера" Олексія Чалого. Регіональна політрада путінської партії заборонила депутатам від "Єдиної Росії" займатися організацією акції і рекомендувала Меняйлу та Чалому виступити зі спільною заявою про скасування мітингу. За словами партійних босів, мітинг "не формує політичний порядок у регіоні".

  В'ячеслав Аксьонов, голова фракції "Єдина Росія" у міськраді, обурюючись забороною організовувати акцію, звинуватив окупаційного "губернатора" в тому, що він блокує рішення парламенту, які можуть перешкодити безконтрольній забудові заповідних територій. "Радує, що не заборонили брати участь у мітингу і коментувати ситуацію", - іронізує він. 

  Попередній матеріал
  США додатково виділяють Україні $500 млн на навчання військовослужбовців
  Наступний матеріал
  Кабмін скасував власні минулорічні рекомендації про підвищення тарифів
  Теги:
  Loading...