coca-colaukraine.com

Вашингтонський офіс Coca Cola перепросив за мапу Росії з окупованим Кримом (документ)

Компанія Coca Cola офіційно вибачилась за публікацію російським представництвом компанії мапи Росії з незаконно окупованим Кримом

Про це йдеться в листі від старшого віце-президента компанії Клайда Таггла, повідомляє прес-служба посольства України у США.

У листі Таггл наголосив: "Публікацію, зміст якої підготувало незалежне агентство без відома Coca Cola, видалили, як тільки отримали інформацію про цю ситуацію. Тиждень тому на офіційній сторінці Coca Cola у соцмережі "Вконтакте" опублікували мапу Росії, на якій не був зазначений Крим, Калінінградська область та Курильські острови. Російські користувачі почали масово висловлювати своє невдоволення. Компанія в ніч проти 5 січня опублікувала нову карту, де Крим був позначений територією Російської Федерації і принесла свої вибачення перед росіянами. Українці обурилися діями компанії і підтримали ідею бойкоту її продукції".

6 січня 2016 року в Посольстві України у США відбулася зустріч з керівником вашингтонського офісу Coca Cola К.Ірвін, в ході якої вона принесла офіційні вибачення за непорозуміння, що виникло через публікацію російським представництвом компанії мапи Росії з незаконно окупованим Кримом.

Ірвін передала листа від Старшого віце-президента компанії Coca Cola Клайда Таггла на ім'я Посла України в США Валерія Чалого з вибаченням за зазначену публікацію, зміст якої було підготовлено незалежним агентством без відома та погодження Coca Cola, але за яку вона бере на себе повну відповідальність. Наголошується, що компанія негайно видалила згадану публікацію, щойно отримала інформацію про цю ситуацію. 

"К.Ірвін підкреслила, що компанія Coca Cola, яка є одним із великих платників податків в Україні, націлена продовжувати активну роботу на українському ринку, який є дуже важливим для компанії, та бути дієвим партнером у реалізації низки соціальних проектів у нашій державі", - йдеться у повідомленні на сайті посольства України в США.

Як повідомляв 5.ua, 5 січня 2015 року українці в соцмережах повідомили, що відмовляються купувати продукцію Coca-Cola через те, що компанія вибачилася за мапу Росії без Криму.

usa.mfa.gov.ua
Попередній матеріал
США, Японія і Південна Корея готові на "сильну відповідь" КНДР через випробування водневої бомби
Наступний матеріал
Керівником місії ЄС з реформування сектора безпеки в Україні стане начальник поліції Вільнюса
Теги:
Loading...