vegatele.com

В окупованій Керчі у лікарні вбили пацієнта (документ)

В інфекційному відділенні однієї з лікарень Керчі вбили чоловіка.

Про це редакції сайту Керчь.ФМ. розповіла донька мешканця Керчі.

Жінка розповіла, що перед новорічними святами її батько потрапив до реанімації з діагнозом отруєння алкоголем. Його вивели з коми і перевели в інфекційне відділення, оскільки після коми він захворів на запалення легень, а в інфекційному відділенні є ліжка інтенсивної терапії.

"11 січня я прийшла в інфекційне відділення, де мені сказали, що він помер у реанімації. У реанімації мені повідомили, що він помер ще 7 січня", - заявила донька чоловіка. Жінку до відома про те, що помер її батько ніхто з 7 січня не ставив.
 
Лікарі ж реанімаційного відділення 11 січня сказали, що її батько вбитий. Зі слів жінки, медпрацівники їй повідомили, що поліцейські опитали медперсонал інфекційного відділення - ніхто нічого не бачив і не чув, в палаті було тихо. "Лікар в інфекційному відділенні сказала, що коли вона 6 січня прийшла на обхід, то виявила, що мій батько перебуває в дуже важкому стані... Лікар прийняла рішення викликати реанімацію".

У медичній довідці про смерть зазначено, що смерть настала 7 січня в стаціонарі від убивства. Також описані обставини злочину: "5 січня, час не відомо, встановлена ​​особа в боксі інфекційного відділення КБ № 1 заподіяла тілесні ушкодження. Причина смерті встановлена ​​судово-медичним експертом в ході розтину. Причиною смерті стали легенево-серцева недостатність, множинні переломи ребер - забої легень, закрита тупа травма грудей, нанесена із застосуванням тупого предмета з метою вбивства".
 

Донька вбитого заявила: "Сьогодні вже 15 січня. У реанімації 11 січня мені сказали, що про подію повідомили в поліцію. Однак зі мною досі ніхто не зв'язався". Мешканка Керчі боїться, що винні не будуть покарані. А винні, на думку жінки, не тільки особи, що скоїли вбивство, а й ті, хто повинен був стежити за станом лежачого хворого в інфекційному відділенні.

Як повідомляв 5.ua, в Росії хірурга, який побив пацієнта, хочуть засудити до 15 років в'язниці. 

Фото kerch.fm
Фото kerch.fm
Попередній матеріал
МВФ погіршив прогноз спаду російської економіки
Наступний матеріал
АТО: терористи зменшили інтенсивність своїх атак, але мінують лісосмуги
Теги:
Loading...