Чубаров_відеозвернення 5.ua

В Криму окупанти заочно заарештували Рефата Чубарова

  Голову Меджлісу кримськотатарського народу звинуватили у закликах до порушення територіальної цілісності Росії.

  Про свій арешт голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомив сьогодні, 28 жовтня, на своїй сторінці у Facebook. За даними політика, суд Сімферополя заочно заарештував його за обвинуваченням у закликах до порушення територіальної цілісності Росії (стаття 280.1 Кримінального кодексу РФ).

  За даними отриманих політиком документів, окупаційний суд вибрав для нього запобіжний захід у вигляді утримання під вартою протягом двох місяців з моменту його екстрадиції на територію Росії. "Зайве говорити про те, що я не був повідомлений не тільки про дату і місце проведення судового засідання, а й характер висунутих мені звинувачень. Тим більше, ніхто мене і не знайомив з матеріалами "слідства", - написав Чубаров.

  Він додав: "Таким чином, Російська Федерація, яка окупувала Крим, кваліфікує мої дії як громадянина України, що намагається всіма законними способами і діями сприяти деокупації Криму, злочинними". Чубаров закликав правоохоронні органи України негайно порушити кримінальні справи щодо конкретних осіб (слідчий УФСБ Росії, суддя, прокурори), які вчинили злочин проти нього як громадянина України.

  "Отримані мною документи окупаційної влади, що свідчать про правове свавілля, яке коїть Російська Федерація на тимчасово окупованій нею території Криму щодо громадян України і мене особисто, будуть спрямовані в Європейський суд з прав людини, на адресу якого я раніше звернувся з позовом проти Російської Федерації", – зазначив голова Меджлісу.

  Напередодні ж стало відомо, що окупанти готують "стихійну" акцію проти блокади Криму.

  Попередній матеріал
  Перейменування Кіровограда: до ВР не передадуть єдиний варіант нової назви
  Наступний матеріал
  Лікарі розповіли про стан Мосійчука
  Теги:
  Loading...