aze.az

В Баку не визнали "кримський диплом", виданий громадянину Азербайджану в Сімферополі

  Азербайджан не визнав диплом Таврійського національного університету ім. Вернадського (Сімферополь), який отримав громадянин цієї країни.

  Про це пише видання haqqin.az.

  Як повідомляється, громадянин Азербайджану Сулейман Гусейнзаде, який закінчив у минулому році знаходиться в Сімферополі Таврійський національний університет (ТНУ) ім. В.І. Вернадського, зіткнувся з серйозною проблемою. Міністерство освіти Азербайджану відмовило йому в легалізації отриманого в ТНУ "диплому", мотивувавши це тим, що не визнає документи, видані в включеному Росією Криму.

  Гусейнзаде було запропоновано звернутися в офіційні органи України, щоб змінити виданий в Криму диплом на повноцінний документ про отримання вищої освіти державного зразка. Як відомо, 4 серпня 2014 ТНУ став Кримським федеральним університетом імені В.І. Вернадського, і його випускникам видається диплом російського зразка.

  Як відомо, офіційний Баку зайняв позицію неприпустимості порушення територіальної цілісності України та підтримав резолюцію генасамблеї ООН про незаконність анексії Криму в березні минулого року. 

  Попередній матеріал
  Благодійники з Кіровоградщини передали позашляховик для бійців АТО
  Наступний матеріал
  СБУ відкрила кримінальні провадження проти двох офіцерів-зрадників - Наливайченко
  Теги:
  Loading...

  В Азербайджані згоріла багатоповерхівка: 16 людей загинуло, десятки поранені

  Спілка азербайджанської молоді вшановує 23-тю річницю Ходжалинської трагедії

  Чорний січень Азербайджану. Герої не вмирають

  Конгресмен США закликає Азербайджан звільнити журналістку "Радіо Свобода"