5 канал

Українці в Європі влаштували акції протесту у другу річницю окупації Криму

  У другу річницю окупації Криму українці в Європі влаштували акції протесту, мирною ходою пройшлися, зокрема, у Іспанії, Франції та Італії

  На маніфестацію під назвою "Європо, не мовчи!" вийшли кількасот активістів у Римі. Учасники тримали синьо-жовті прапори та стяги Євросоюзу. Обурення української діаспори викликає як анексія Криму, так і дії Російської Федерації на Донбасі.

  Два роки тому, у лютому 2014 року, озброєні російські військові без розпізнавальних знаків захопили головні державні установи Автономної Республіки Крим та блокували українські військові частини. Кремль спростовував, що ці зелені чоловічки є його кадровими вояками, і лише через рік Путін у цьому зізнався.

  До мирної акції протесту долучилася і українська діаспора в Португалії. Сотні українців зібралися на площі у середмісті Лісабона.

  Активісти вкотре закликали європейську спільноту звернути увагу на події в Україні та продовжити тиснути на агресора. Розгорнули український прапор і ходою рушили містом. У руках тримали світлини з життя на передовій бійців штурмової роти "Карпатська Січ". Фінішувала хода на центральній площі. Там присутні заспівали гімн України.

  Нагадаємо, напередодні Порошенко про анексію Криму відзначив, що це був спеціально перекинутий з РФ спецназ, натренований для підготовки цих заходів.

  Попередній матеріал
  За добу бойовики понад 70 разів обстріляли позиції сил АТО
  Наступний матеріал
  Леонардно Ді Капріо таки отримав свій перший Оскар
  Теги:
  Loading...

  Українці в Європі протестують проти російської агресії

  Порошенко про анексію Криму: Це був спеціально перекинутий з РФ спецназ, натренований для підготовки цих заходів

  У Львові влаштували перформанс "Крим" до другої річниці російської окупації півострова

  "Хроніка анексії очима соцмереж" - фотовиставка про історію окупації Криму