facebook/volodymyr.ariev

Українські політики вручили повідомлення про підозру ГПУ французькій депутатці, яка незаконно відвідала Крим

  Народні депутати України Володимир Ар'єв та Георгій Логвинський вручили повідомлення про підозру Генпрокуратури про вчинення кримінального злочину депутатці французського парламента Марі-Крістін Даллоз.

  "Вона одна з тих, хто нелегально відвідали Крим. Підозри для Маріані і Поццо ді Борго, які ганебно втекли з сесії, передамо через голову французської делегації в ПАРЄ", - написав Ар'єв на своїй сторінці у Facebook.

  "З моменту повідомлення особи про підозру починається стадія притягнення особи до кримінальної відповідальності. Далі - вибір запобіжного заходу, напрямок обвинувального акта до суду, судовий розгляд і винесення вироку. Сподіваюся, що ці події надовго відіб'ють охоту у всіх бажаючих порушувати українські закони і змусять поважати територіальну цілісність нашої держави", - пояснив у своєму дописі Логвинський.

  Разом з Георгий Логвинский вручили підозру генпрокуратури про вчинення кримінального злочину депутатці французського пар...

  Posted by Volodymyr Ariev on 29 сентября 2015 г.

  Нагадаємо, Служба безпеки заборонила на три роки в'їзд на територію України десятьом депутатам Національних зборів та Сенату Франції. Причиною стала їхня поїздка до анексованого Росією Криму у липні поточного року без згоди української сторони та всупереч "Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї", затвердженому постановою Кабінету Міністрів України №367 від 4 червня 2015 року.

  Попередній матеріал
  Нардеп: Ідея обмеження застосування вето в Радбезі ООН знайде підтримку
  Наступний матеріал
  Сайдік: Ватажки невизнаних "ДНР" і "ЛНР" поставили підписи під угодою про відведення зброї
  Теги:
  Loading...