prawo.money.pl

Українські дипломати зірвали провокацію російських окупантів на зустрічі ОБСЄ

  Посольство України у Польщі та більшість офіційних делегацій на нараді ОБСЄ зірвали виступ представника російської окупаційної адміністрації Криму.

  На сторінці української дипмісії у Facebook опублікований "рішучий протест проти підступної провокації Російської Федерації на сьогоднішньому засіданні Щорічної наради ОБСЄ з питань імплементації зобов’язань в галузі людського виміру".

  Там зазначається: "Дмітрій Полонський, який прибув на засідання під прикриттям т.зв. "громадської організації "Русская община Крыма", починаючи свій виступ на засіданні все ж таки насмілився сказати, що представляє ще й т.зв. "Республику Крим Российской Федерации".

  Однак завдяки рішучій позиції делегації України Полонському було відмовлено у можливості продовження виступу. Крім того, делегація України спільно з переважною більшістю присутніх на засіданні офіційних делегацій іноземних держав відразу вчинила демарш, покинувши залу засідань. "Від імені делегації України ми вдячні нашим партнерам за солідарну позицію та належну реакцію на цю брутальну провокацію, інспіровану та реалізовану російською стороною", – зазначили дипломати.

  У повідомленні підкреслили: "Постійне порушення Росією міжнародного права, її лицемірне зловживання відкритістю, демократичними нормами і принципами ОБСЄ не має перспектив та призводить до все більшої міжнародної ізоляції Російської Федерації".

  Тим часом, кримські ЗМІ теж повідомили про цей інцидент і додали, що в кулуарах Полонського ще й облили кавою – начебто випадково. Той уже назвав інцидент "спецоперацією", у якій звинуватив посла України в Польщі Андрія Дещицю.

  Нагадаємо, 29 вересня українські політики вручили повідомлення про підозру від ГПУ французькій депутатці, яка незаконно відвідала Крим.

  Попередній матеріал
  Терористи відновили обстріли з боку окупованої Горлівки
  Наступний матеріал
  Портніков: Основна мета Путіна – стати президентом країни, яка буде хоч трохи схожа на Радянський Союз
  Теги:
  Loading...