Ошибка, активность редактирования не подтверждена 5.ua

Україна офіційно припиняє товарообіг із Кримом

  Сьогодні набула чинності відповідна постанова Кабміну.

  Віднині возити товарів можна буде не більше ніж на 10 тисяч гривень і не більше 50 кілограмів на одну людину. Заборона не стосуватиметься перевезення особистих речей, гуманітарної допомоги та соціально значущих продуктів харчування – наприклад хліба, круп та яєць.

  В.о. начальника управління організації митного контролю та оформлення Херсонської митниці ДФС пояснив Олександр Бакулін: "Даним перелік є виключним і вичерпним як по самих найменуваннях товарів, так і по характеристиках, яким повинні відповідати данні товари, тобто жирність молочних продуктів, сорт м’яса, муки, пшеничних виробів і так далі. Тобто, якщо раніше громадяни могли переміщувати товари ,які відповідали нормам безпеки, то на даний момент перелік соціально значущих товарів харчування – значно менший".

  Як повідомляв 5.ua, у зв'язку з цим учасники громадянської безстрокової акції щодо блокади Криму заявили, що знімають блокпости, бо більше не бачать в них потреби. За словами керівника штабу Ленура Іслямова, активісти спільно з правоохоронцями не оглядатимуть транспорт, однак залишать на блокпостах своїх спостерігачів.

  Попередній матеріал
  Австрія тимчасово призупинила дію Шенгенської угоди
  Наступний матеріал
  В Україні знову оголошене штормове попередження
  Теги:
  Loading...